Oğulunu askere bıraktı dönüş yolunda can verdi

Antalya'nın Akseki ilçesinde Mustafa Ünal, oğlu Hüseyin Ünal'ı askerlik vazifesini yapmak için usta birliğini teslim ettikten sonra dönüş yolunda kaza geçirdi.

Edinilen bilgiye göre kaza, Akseki ilçesi Güçlü köy beldesi sınırları içinde meydana geldi. Manavgat’a bağlı Doğan Çam köyü eski muhtarı Mustafa Ünal(46) yönetimindeki 07 L 4360 plakalı minibüs, yolun ıslak ve kaygan olması nedeni ile virajı alamayarak karşı yönden gelen 50 DV 595 plakalı TIR’a çarptı.

Devrilen minibüsün içinde bulanan Şekure Ünal (43), çarpmanın etkisi ile araçtan fırlayarak olay yerinde hayatını kaybetti. Yoldan geçen vatandaşların yardımıyla araç içinden çıkarılan sürücü Mustafa Ünal ve kızı Mina Ünal (13) ise, olay yerine çağırılan ambulansla Manavgat Devlet Hastanesi acil servisine kaldırıldı.

Baba ve kızı, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.Olay sonrasında acı haberi alan yakınları Manavgat Devlet Hastanesi’ne akın etti. Mustafa Ünal’ın büyük oğlu Hüseyin Ünal’ı Niğde’nin Söğüt ilçesinde bulunan usta birliğine teslim ettiği ve kazanın dönüş sırasında meydana geldiği öğrenildi.

Kazada hayatını kaybeden Mustafa Ünal, Şekure Ünal ve Mine Ünal’ın cenazeleri öğle namazının ardından göz yaşları arasında toprağa verildi.

Doğan Çam köyü eski muhtar ve ailesi Doğan Çam köyünü mateme boğdu.