Ömer Dengiz: Kayseri’de hedefimiz 9 milletvekili çıkarmak

AK Parti Kayseri İl Başkanı Ömer Dengiz, Kayseri'ye yakışır bir liste yaptıklarını dile getirerek, "Seçim çalışmalarımız, Kayseri'den 9 milletvekili çıkartacak şekilde olacak.

AK Parti Kayseri İl Başkanı Ömer Dengiz, Kayseri’ye yakışır bir liste yaptıklarını dile getirerek, “Seçim çalışmalarımız, Kayseri’den 9 milletvekili çıkartacak şekilde olacak. Bu bir hayal ya da seçim propagandası değil. Çünkü biz millete hizmet sevdalısıyız. Halkımız bunu da biliyor.” dedi.
    12 Haziran genel seçimlerinin Kayseri’ye ve Türkiye’ye hayırlar getirmesini temennisinde bulunan İl Başkanı Dengiz, “12 Haziran’da önümüze gelen seçim sandığı var. Ülkemize 4 yıl boyunca yönetecek olan yeni kadroları seçeceğiz. Türk milletinin bundan önceki seçimlerde olduğu gibi bu seçimde de aklıselim hareket ederek, yalan ve dolana kanmadan en doğru kararı verecektir.” dedi.
    Partilerinin seçimlerde birinci parti olacağına inandıklarını kaydeden Dengiz, “Durmak yok yola devam inancıyla başladığı Türkiye’nin inşasına devam edeceğiz. Bu durum bizleri hiçbir zaman rehavete düşürmemelidir. Çalışma azmimizi gevşetmemelidir. Teşkilatımızın bütün birimleri, milletvekillerimiz, belediye meclis üyelerimiz, aday adaylarımız, kadınlarımız, teşkilatımızın bütün üyeleri çalmadık kapı, girmedik ev, dolaşmadık sokak bırakmayacağız.” şeklinde konuştu.
    “Tüm kalbimizle inanıyoruz ki Kayseri’ye yakışır şekilde liste yaptık. Adaylarımızın tamamı yeni dönemde mecliste göreceğiz.” diyen Ömer Dengiz, “Biz birbirimize enerji vererek, milletimize hizmet sevdasıyla ortadayız. Yüreğimizi ortaya koyduk. Bunun için diyoruz ki; İnşallah 9. Boş bir hayal, ham bir slogan değil. Seçim öncesinde sırf bir büyük coşku oluşturmak için başvurulan bir propaganda aracı hiç değildir. Kayseri gerçekleri ve AK Parti gerçeklerinin birbiriyle örtüştüğü gerçektir. Kayseri halkımız hizmet yapanı iyi bilir. Kimin ne yapacağını ve kimin ne yapamayacağını iyi bilir. Biz Kayseri halkımızın, şehrimizin, çocuklarımızın, ülkemizin geleceği için oy vereceklerine inanıyoruz. Çocuklarımızın ve ülkemizin geleceği için oy vereceğine inanıyoruz. Bunun tek adresi de AK Partidir.” diye konuştu.