Onur Air’den 9 YTL’ye uçak bileti

Türkiye'de katlanarak artan havayolu ulaşımını daha etkin hale getirmek amacıyla havayolu şirketleri yeni promosyonlara hazırlanıyor.

23 Mart 2006 tarihinden itibaren geçerli olacak kampanya ile hem havayolu kullanım oranının artırılması, hem de Türk insanın tatil zamanlamasının değiştirilmesi amaçlanıyor.
İstanbul çıkışlı ve varışlı 15 ayrı noktaya sefer düzenleyen Onur Air’in kampanyası 30 Nisan 2006 tarihine kadar bütün seferler için geçerli olacak. Onur Air’den yapılan yazılı açıklamada dünyadaki “Kademeli Fiyat” uygulamalarına paralel olarak gerçekleştirilecek uygulama ile hem çok daha ucuza seyahat imkanı sağlanırken hem de Türk insanın Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarındaki tatil yapma alışkanlığını daha erkene çekilmesinin planlandığı belirtildi. Onur Air Yönetim Kurulu Başkanı Şahabettin Bolukçu, tatil ve seyahat planlarını önceden planlayanlar için kademeli fiyat uygulamasının önemine değinerek, “3 yıl önce İstanbul’dan Adana, Bodrum, Antalya, Gaziantep, Dalaman seferleri 158 YTL’ydi. Rekabet hem fiyatı makul seviyelere çekti hem de Türk insanın büyük bir kısmını havayoluyla seyahat eder hale getirdi. Biz de “Kademeli Fiyat Uygulaması” ile uygun bilet ücretini takip eden, müşterisi olduğu havayolunu izleyen ve seyahatlerini buna göre planlayan müşteri kitlemize hizmet etmek arzusundayız.” dedi.

Kampanya ile ilgili bilgi almak isteyenlerin 444 66 87 numaralı telefondan bilgi alabileceği vurgulanan açıklamada internet üzerinden on-line olarak bilet almak için ise www.onurair.com.tr adresini kullanılabilecekleri belirtildi.

Kampanya dahilinde satılan biletler için isim, parkur ve tarih değişikliği yapılamayacak. Rezervasyon imkanı da bulunmayan biletler direkt olarak acenteler ve internet üzerinden satılacak.