Orman: Hayatı para üstüne kurulmuş

Beşiktaş'tan golcü oyuncu Talisca'ya tepki bir türlü bitmiyor.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, oynadığı futbolla adından söz ettiren ve Çin'e transferi ile tepki çeken Talisca hakkında açıklama yaptı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Şampiyonluğu sadece Galatasaray derbisinde kaçırmadıklarını ifade eden Orman, "Galatasaray maçına gelene kadar çok sayıda hata yaptık. Şampiyonluğun kaçışını sadece o maça bağlamamak lazım" diye konuştu.

"MALİ DURUMU 3 RAKİBİMİZDEN DE İYİ"

Siyah-Beyazlı kulübün mali açıdan rakiplerinden iyi olduğunu belirten Fikret Orman, "Beşiktaş'ın mali durumu 3 rakibimizden de iyi. Gördüğünüz gibi onlar UEFA tarafından görüşmeye çağrılıyor ama Beşiktaş'ın böyle bir durumu yok. Bize de 'başkanım Ronaldo'yu al' diyorlar. Bunu alabilme potansiyelini taraftarın görmesi güzel ama döviz konusunda problem yaşayacağımız kesin. Taraftarın ayağının yere basması lazım" ifadelerini kullandı.

"TALİSCA KALMAYI DÜŞÜNMÜYORUM DEDİ"

Geçtiğimiz 2 sezonda gösterdiği performansla Beşiktaşlı taraftarların sevgisini kazanan Talisca hakkında da konuşan Fikret Orman, "Talisca'ya "Senin bonservisini alacağız" dedik. "Ben Beşiktaş'ta kalmayı düşünmüyorum" dedi. Talisca'nın hayatı para üzerine kurulmuş" şeklinde konuştu.

"OĞUZHAN'I YAKINDA AÇIKLARIZ"

Takım kaptanlarından Oğuzhan Özyakup'un sözleşme imzaladığını ifade eden Orman, "Oğuzhan imzaladı. Zaten imzalıydı, ben de imzaladım, yakında KAP'a bildiririz. Geçen sene performansından memnun değildik, bu sene daha iyi şeyler bekliyoruz ondan" diye konuştu.

ŞAMPİY10