Oscar töreni için 2 trilyonluk masaj

Dizi oyuncusu Teri Hatcher, törenin en güzeli olma uğruna 1.5 milyon dolar harcadı.

Botoksla yetinmeyenler, vücutlarına ve yüzlerine havyar maskesi yaptırıyor. Hatta daha da ileri gidip özel elmas masajlarına yönelenler de var. Beverly Hills’de 6 otel sadece bu gece için son derece pahalı estetik tedavileri uyguluyor.

DEMI MOORE DA YAPTIRIYOR
‘Desperate Housewives’ dizisinin oyuncusu Teri Hatcher da ‘güzellik yarışına’ girişenlerden… Teri, Demi Moore, Gwyneth Paltrow gibi ünlü isimlerin de masajcısı olan Suzannah Galland’a, elmas masajı için tam 1,5 milyon dolar (yaklaşık 2 milyon YTL) ödedi. Masajda renkli elmaslar kullanılıyor.

Kazananları yalnız bu 3 adam biliyor
Sinema dünyasının en prestijli ödüllerinden Oscar için geri sayım sürerken, Amerikan Film Akademisi üyeleri tercihlerini bildiren zarfları teslim etti. 6 bin üyenin kullandığı oylar, 5 Mart Pazar günü yapılacak ödül gecesine kadar geniş güvenlik önlemleri altında muhafaza edilecek. Oscar’ın galiplerini pazar gününden önce sadece üç kişi biliyor; oyların tasnifini yapan sayım görevlileri… Rick Rosa, Brad Oltmanns ve Greg Garrison sır gibi saklanan bir mekanda oyları sayıyor.