Özdilek: G.Antep’i yenmek istiyoruz

Medical Park Antalyaspor, 24 Nisan Pazar günü deplasmanda Gaziantepspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor.

Medical Park Antalyaspor, 24 Nisan Pazar günü deplasmanda Gaziantepspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktör Mehmet Özdilek, zorlu Gaziantepspor deplasmanından puan ve puanlarla dönmek istediklerini söyledi.
    Kırmızı – beyazlı ekip Teknik Direktör Mehmet Özdilek, yönetiminde Hasan Subaşı Tesisleri'nde Gaziantepspor maçının hazırlıklarına devam ediyor. Antrenmana, sakatlıkları bulunan kaleci Sammy, Erkan Sekman ve Sergey Pacome Djiehoua katılmadı.
    Antrenman öncesi Mehmet Özdilek, basın mensuplarına açıklama yaptı. Ligin son 5 haftasına girdiklerinde iyi oyun çıkararak puan kazandıklarını ifade eden Özdilek, bunun da takıma moral kazandırdığını kaydetti.
    Amaçlarının zorlu Gaziantepspor deplasmanından puan ve puanlar çıkarmak olduğunu belirten Özdilek, "Bunu yapabilecek gücümüz var. Rakibimize saygı duyuyoruz. Ama biz iyi bir takımız. İçerisi dışarısı farketmez. Bizim oyun anlayışımız her maçı kazanmak. Gaziantepspor maçına da kazanmak için gidiyoruz. Kazanmanın bizi bir adım daha yukarı taşıyacağını düşünüyoruz. Bunun içinde yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Tek düşüncemiz kazanmak. Onlarda kazanmak istiyor. Güzel bir maç olacak." dedi.

    GELECEK SEZON İLK HEDEFİMİZ BİR STADYUMA KAVUŞMAK
    Takımın başına geçtiği günden itibaren 3 yıllık sürece bakıldığı zaman idari, sportif ve ekonomik olarak takımın ciddi bir başarısı olduğunu ifade eden Özdilek, bu durumu gelecek sezonda daha yukarıya taşımak istediklerini söyledi.
    Üç yıllık sürecin başarılı geçtiğini ifade eden Özdilek, gelecek yıllardaki hedeflerinin ilk önce tesisleşme ve stadyuma kavuşmak olduğunu söyledi. "Kulüplerin yaşması geleceği açısından bunlar çok önemli." diyen Özdilek, kedilerinden emin adımlarla yollarına devam ettiklerini kaydetti.