Özel Ergin Koleji’nden İl Emniyet Müdürü Akpınar’a ziyaret

Yozgat Özel Ergin Koleji Müdür Yardımcısı Mehmet Özsoy ve öğrencileri, Polis Haftası nedeniyle Yozgat İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar ve Polis Meslek Yüksek Okul Müdürü Osman Olgun'u makamında ziyaret etti.

Yozgat Özel Ergin Koleji Müdür Yardımcısı Mehmet Özsoy ve öğrencileri, Polis Haftası nedeniyle Yozgat İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar ve Polis Meslek Yüksek Okul Müdürü Osman Olgun’u makamında ziyaret etti.

İlk olarak İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar’ı ziyaret eden Özel Ergin Koleji öğrencileri, Polis Haftası’nı kutlayarak polislik mesleği hakkında Akpınar’dan bilgi aldı. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Akpınar, ziyaretlerinden dolayı Kolej Müdür Yardımcısı Özsoy ve öğrencilere teşekkür etti.

Emniyet Müdürlüğü ziyaretinin ardından PMYO Müdürü Osman Olgun’u makamında ziyaret eden öğrenciler, burada da polis okulu faaliyetleri hakkında bilgi aldı. PMYO Müdürü Olgun, ziyaretlerinden dolayı öğrencilere ve okul idarecilerine teşekkür etti.

Kolej Müdür Yardımcısı Mehmet Özsoy, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada devletin kurumları arasında önemli bir yere sahip Polis Teşkilatının 169. kuruluş yıldönümü dolayısıyla emniyet ve polis okulu müdürlerini ziyaret ettiklerini bütün polislerin haftasını kutladı. CİHAN