Özhan Başkan’a büyük saygı

Centilmenliği ve fair play yönleriyle öne çıkan Özhan Canaydın için Fenerbahçeliler de saygı duruşunda bulundu, kulübün bayrakları yarıya indi.

Türkiye Kupası'nda F.Bahçe-Manisaspor yarı final maçı başlama vuruşu öncesinde G.Saray'ın eski başkanı Özhan Canaydın için yapılan saygı duruşu Türk futbolunda özlenen bir tablonun da yaşanmasına vesile oldu. Ezeli rakipleri Galatasaray'ın başkanlığını yapan Özhan Canaydın için saygı duruşunhda bulunan Fenerbahçeli taraftarlar desteklerini pankartlarla da dile getirdi. Tribünlerdeki binlerce Fenerbahçe taraftarı da Özhan Canaydın'ı alkışlarla saygıyla andı.

BAYRAKLAR YARIYA İNDİ

Kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, Fenerbahçe Kulübü'nün, ebedi dostu ve ezeli rakibi Galatasaray camiasının acısına ortak olduğu belirtilerek, ''Başta Fenerbahçe Kulübü Can Bartu, Dereağzı Lefter Küçükandonyadis ve Faruk Ilgaz Tesisleri olmak üzere Fenerbahçe Kulübü'nün tüm tesislerinde, sarı-lacivertli bayraklar yarıya indirilirken, Özhan Canaydın'ın ölümünden duyulan üzüntü paylaşıldı'' denildi.