Pamir’in annesinden herkese teşekkür

Zekeriyaköy'de kaybolduktan sonra evinin yanındaki havuzda cesedine ulaşılan 3,5 yaşındaki Pamir Dikdik'in annesi Süverce Dikdik, arama faaliyetlerine katılan bunun için çalışan ve dua eden herkese teşekkür etti.

Zekeriyaköy’de kaybolduktan sonra evinin yanındaki havuzda cesedine ulaşılan 3,5 yaşındaki Pamir Dikdik’in annesi Süverce Dikdik, arama faaliyetlerine katılan bunun için çalışan ve dua eden herkese teşekkür etti.

Kaybolduktan 24 saat sonra minik Pamir’in cesedine oturduğu evin yanında bulunan villanın havuzunda ulaşılmıştı. Cenaze Adli Tıp Kurumu’ndaki işlemlerinin ardından Zekeriyaköy Merkez Camisi’ne getirildi. Cenazeye katılanların gözyaşları sel oldu. Anne Süverce Dikdik ve Baba Serdar Dikdik’i yakınları güçlükle ayakta tuttu. Ağlamaktan sesi kısıldığı görülen Baba Dikdik gelen taziyeleri kabul etti. Anne Süverce Dikdik arama çalışmalarına katılanlara ve basın mensuplarına teşekkür etti.

Anne Dikdik şöyle konuştu: “Başından beri sağ olun. Bütün dualara. Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşımlar olmuş. Bizim tabii ki haberimiz yok. Ama binlerce insan katılmış. Dualarınız için herkesten Allah razı olsun. Teşekkür etmemiz gerektiğini düşündük. Başka diyecek bir şey yok. Hepiniz bizim çocuğumuz gibi gördünüz. Allah herkesten razı olsun.”

Cenaze ikindi vakti kılınacak cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verilecek.