Penaltı atan milletvekili gençlere umut dağıttı

Adına düzenlenen turnuvaya katılan AK Parti Gaziantep Milletvekili Fatma Şahin, penaltı attıktan sonra genç sporculara umut verdi.

Milletvekili Fatma Şahin’in katılımı ile yapılan ödül töreninde öğrencilerin ısrarı üzerine penaltı atan Şahin, attığı ilk penaltıyı gole çevirdi. Üzerinde etek olduğunu ve penaltı atamayacağını ifade eden Şahin’e kaleci kıyak geçti. Küçük kaleci üzerine gelen topu tutamadı. Bunun üzerine Fatma Şahin, ‘Sen bilerek yedin golu değil mi’ diyerek güldü.

Minik sporculara nasihat veren Şahin, 7-10 yaş grubunda 4-3 yenilen Kanaryalar’ın rakibini teselli etti. Karşılaşmanın 4-4 bittiğini ve kazanan tarafın Fenerbahçe olduğunu belirten Şahin, burada genç futbolculara bir konuşma yaptı. Gençlerin sorunları ile Ankara’da yakından ilgileneceğini belirten Şahin, adına düzenlenen turnuva ile grurlandığını söyledi.

Siyasetçiler olarak futboldaki takım ruhunu yakalamaya çalıştıklarını işaret eden Şahin, bu ruhu yakaladıkça ülkenin rahata ve huzura kavuşacağını bildirdi.Fenenbahçe okulundaki gençlerin büyük başarılara imza atacağını dile getiren Şahin, futbolculara başarılar dileyerek ödüllerini verdi.

Fenerbahçe Futbol Okulu Sorumlusu Mahir Yılmaz ise, Fatma Şahin’e kendilerine gösterdiği yakın ilgiden dolayı bir plaket ve Fenerbahçe arması hediye etti.