Pendikspor’da Fenerbahçe’ye elenmenin üzüntüsü yaşanıyor

Pendikspor Teknik Direktörü Mehmet Erdal Alpaslan, Fenerbahçe'den yedikleri bir basit golle elendikleri için üzgün olduklarını söyledi.

Pendikspor Teknik Direktörü Mehmet Erdal Alpaslan, Fenerbahçe’den yedikleri bir basit golle elendikleri için üzgün olduklarını söyledi.

Takımının deplasmanda Fenerbahçe’ye 1-0 mağlup ederek elendiği karşılaşmanın bitiminde düzenlenen basın toplantısına katılan genç teknik adam, “Eşleşmeden sonra futbol kamuoyunun gündemini bayağı meşgul etmiştik. Tabiki bu maçı 13 yıl önceki maçın intikam maçına çevirmeye çalışan bazı unsurlar oldu. Bunu demeçlerimizle futbol hukuku ve ahlakına uymadığını göstermeye çalıştık. Bu maçtan alınan her sonuçta kazanan Pendikspor olacağını maçtan önce oyuncularıma söylemiştim. Dünyanın sayılı takımlarından birisiyle oynadık. İlk yarıda inanılmaz pozisynalar girdik. Kaleci Serkan da muhteşem oynadı. Basit golle mağlup olduk. İyi oynayıp elenmiş olduk.” diye konuştu.

Basın toplantısına katılan Salih Aygen ve Oğuz Yılmaz da Fenerbahçe karşısında iyi mücadele etmlerine rağmen elendiklerini ifade etti. İki futbolcu, Fenerbahçe ile eşleşmelerinin psikolojik olarak kendilerini etkilediğini dile getirdiler.