Pierre Cardin Bursa’daki en büyük mağazasını Kent Meydanı’nda açtı

Erkek modasının dünyaca ünlü markası Pierre Cardin'in Bursa'daki en büyük mağazasını Korupark'ta açtı.

Erkek modasının dünyaca ünlü markası Pierre Cardin’in Bursa’daki en büyük mağazasını Korupark’ta açtı. Aydınlı Grup Genel Müdürü Levent Özkan’ın ve Aydınlı Grup yöneticilerinin ev sahipliği yaptığı açılış kokteyline Bursa Vali Yardımcısı Ahmet Hamdi Usta, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Yardımcısı Muhsin Özlükurt ve Bursa’nın seçkin isimleri katıldı.
    Açılışta konuşan Levent Özkan, “Pierre Cardin mağazalarını gençleştiren yeni konseptimizi İstanbul’dan sonra ilk olarak Bursa mağazalarımıza taşımaya başladık. Korupark Pierre Cardin, hem 234 metrekarelik alanıyla ilimizin en büyük Pierre Cardin mağazası, hem de cirosuyla Bursa’nın amiral gemisi.” dedi.
    Bursa’da 4 Pierre Cardin mağazası bulunduğunu belirten Özkan, 5. mağazayı da kısa süre sonra İnegöl’de açacaklarını müjdeleyerek şunları söyledi: “Bursa Korupark Pierre Cardin 2010 yılında bir önceki yıla göre yüzde 44 büyüyerek 1,5 milyon TL’yi aşkın ciroyla en başarılı mağazamız oldu. Bursa ili ise 2010’da yüzde 43 büyüme ve 3,85 milyon TL’lik ciroyla Pierre Cardin’in toplam satışlarından yüzde 7 pay aldı. Performansıyla beklentilerimizi artıran bu ilimize bu yıl sadece Pierre Cardin markasında yapacağımız yatırım miktarı, yenilemeler ve İnegöl’deki yeni mağazamızla 1 milyon TL’yi bulacak.”
    Müşterinin mağazada kendini evinde hissetmesinin Aydınlı Grup’un temel kalite prensipleri arasında yer aldığını belirten Levent Özkan, “Mağazalar bizim işimizin vitrini. Pierre Cardin mağazaları da yeni konseptle daha modern ve genç bir görünüme kavuştu. Koleksiyonumuz gibi mağazalarımız da gençleşti.” diye konuştu.
    Özkan, modern alışveriş trendlerine göre düzenlenen yeni dekorasyon sayesinde müşterinin ürüne erişiminin kolaylaştığını dile getirerek daha ferah ve rahat bir ortama kavuşan mağazalarda müşterinin vitrinde beğendiği ürünü mağazada kısa sürede bulabildiğini belirtti.