Pino takımda kalabilir!

Pino'nun takımda kalmak istediğini futboluyla kanıtlaması halinde takımda kalabilir.

Cüneyt Tanman, Pino'nun takımda kalmak istediğini futboluyla kanıtlaması halinde, Bülent Ünder tarafından affedilebileceğini söyledi

Sportif direktör Cüneyt Tanman, Bülent Ünder tarafından kadro dışı bırakılan Pino’yla ilgili önemli açıklamalar yaptı. Radyospor’da Özgür Sancar’ın programına katılan Tanman, “Pino’nun Galatasaray’da kalmak istemesi bir şey ifade etmiyor. Bunu eylemsel olarak oynadığı futbolla kanıtlaması gerekiyor. Şu an hocamızın verdiği kararla takımdan ayrı, tek başına çalışıyor.

Pino için ışık var. Bülent Hoca’nın bakış açısı, oyuncuları kazanmak yönünde. Pino kalmak istediğini kanıtlarsa, affedilir” dedi. Tanman, Arda’ya da sahip çıkarak, “Son haftalarda hak etmediği davranışlarla karşı karşıya kaldı. Bütün bu olumsuzluklara rağmen, iyi bir oyuncu olduğunu ve Galatasaray’ı ne kadar sevdiğini Manisa karşısında gösterdi” ifadelerini kullandı. Cüneyt Tanman, takımın son maçta oynadığı futbolla umut verdiğini ve kalan maçların oyuncular için önemli bir şans olduğunu söyledi.