Polat Alemdar Mahsun’u fena kızdırdı!

5 Minare filmini 5 Kasım’da gösterileceğini açıklayan Mahsun, tarih Kurtlar Vadisi Filistin'le çakışınca çok kızdı.

Bir tarafta Kurtlar Vadisi’nde Polat Alemdar’ı canlandıran Necati Şaşmaz’ın ‘Kurtlar Vadisi Filistin’ diğer tarafta Güneşi Gördüm`le Türkiye`nin Oscar aday adayı olan Mahsun Kırmızıgül’ün New York’ta Beş Minare’ filmi.

Bir tarafta Kurtlar Vadisi’nde Polat Alemdar’ı canlandıran Necati Şaşmaz’ın ‘Kurtlar Vadisi Filistin’ diğer tarafta, ilk filmi `Beyaz Melek` ile izlenme rekorları kıran, Güneşi Gördüm`le Türkiye`nin Oscar aday adayı olan Mahsun Kırmızıgül’ün New York’ta Beş Minare’ filmi…

BİLSEM ERTELERDİM

5 Kasım’da vizyona gireceklerini açıklayan iki filmin gişe çarpışması şimdiden Şaşmaz ve Kırmızıgül’ü birbirine düşürdü.

Hikayesini 11 yıl önce yazdığı filmin ön çalışması için Amerika’da bulunan Mahsun Kırmızıgül, Türkiye’ye geldiğinde gişedeki rakibiyle aynı tarihte vizyona gireceğini öğrenince oldukça şaşırıp morali bozuldu.

Kırmızıgül, “Biz tarihimizi üç ay önceden duyurmuştuk. Onların tarihini bilmiyorum ama bizim bir korkumuz yok. Bizim 5 Kasım’da vizyona gireceğimizi cümlealem biliyordu.

Bundan sonrası onların sorunu. Kurtlar Vadisi’nin 5 Kasım’da vizyona gireceğini bilseydim ben aynı tarihte filmi vizyona sokmazdım.

İkisi de büyük film olduğu için birbirlerini kırdırmaya gerek yok. İki film arasında en az iki hafta olmalıydı” diye konuştu.

BUGÜN