Polat Jo’nun kulağını çekti!

Haftanın 5 günü parti yapan Jo'yu komşuları önce yönetime sonra da karakola şikayet etti.

Komşuları Jo’yu önce Residence yönetimi sonra da karakola şikayet etti. Olayları duyan Başkan Polat da Brezilyalı yıldızın kulağını çekti

Ara transferde Galatasaray’ın Manchester City’den kiraladığı Jo Alves kısa sürede futboluyla kendisini kabul ettirdi. Fakat Brezilyalı yıldızın sahalar kadar alemlerde de başarılı olduğu ortaya çıktı… Yönetimin kendisine tahsis ettiği Florya’daki Flyinn Residence’ta kalan Jo’nun haftanın 5 günü arkadaşlarıyla birlikte parti yaptığı belirlendi. Gürültüden şikayetçi olan Residence sakinlerinin ilk olarak site yönetimine gittiği öğrenildi. Jo’nun komşularının bununla da yetinmeyerek karakola şikayet dilekçesi verdikleri ifade edildi.

POLAT: BURASI BREZİLYA DEĞİL!

Olayın kısa sürede Galatasaray yönetiminin de kulağına gittiği öğrenildi. Başkan Adnan Polat ve İkinci başkan Haldun Üstünel’in Jo ile görüşerek, “Burası Brezilya değil. Her gece alem yapamazsın. Galatasaray Kulübü’nde oynayan bir futbolcu, sahadaki performansıyla gündeme gelmelidir. Bu tür olaylarla değil” ifadesini kullandığı belirlendi. Brezilyalı yıldız, ara transferde kiralandığı Manchester City’de de sık sık gece hayatıyla gündeme gelmiş, hatta Premier Lig’de bu yüzden başarılı olamadığı ifade edilmişti.

Takvim