Popstar Hanım nine şimdi de radyo spikerliğine soyundu

Geçtiğimiz yıl Azerbaycan'da özel bir televizyon kanalının düzenlediği "İhtiyar popstar" yarışmasının galibi 76 yaşındaki Hanım Alekperova, şimdi de radyoculuğa soyundu.

Dağlık Karabağ mültecisi Hanım Alekperova, genç yaşında ezberlediği Lenin ile ilgili şiirleri okuyarak nostaljik bir sunum yaptı. Hanım ninenin radyoda söylediği canlı Azeri manileri ise programa renk kattı.
Genç yaşında sergilediği kültürel yetenekleri ile çevresindekilerin dikkatini çektiğini belirten Hanım Alekperova, bu kabiliyetini şimdi de devam ettiğini söyledi.

76 yıllık hayat tecrübesini dinleyicileri ile paylaşan Hanım nine, genç bayanlara tavsiyelerde bulunmayı da ihmal etmedi.

Programın reklam arasında Cihan Haber Ajansı’na konuşan Azerbaycan’nın yaşlı pop starı, kadınların yılda bir kere anılmasına karşı çıktığını belirtti. 9 yıl önce vefat eden kocasından hiçbir zaman dayak yemediğini söyleyen 76 yaşındaki Nine , “Evin erkeği evde istediği şeyi hazır görmek ister. Bunlar yerine getirilirse hiçbir kadın dayak yemez” şeklinde konuştu.