Pursaklar’da ‘Haklarıyla Kadın Olmak’ paneli düzenlenecek

Ankara Pursaklar Belediyesi tarafından düzenlenecek olan 'Haklarıyla Kadın Olmak' konulu panel uzman isimlerle halkı buluşturacak.

Ankara Pursaklar Belediyesi tarafından düzenlenecek olan ‘Haklarıyla Kadın Olmak’ konulu panel uzman isimlerle halkı buluşturacak. Siyaset, iş dünyası ve akademik camiadan çok sayıda uzman isimin katılacağı panelde kadın hakları ele alınacak.

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’in ev sahipliğini yapacağı ‘Haklarıyla Kadın Olmak’ konulu panele, Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Aşkın Asan, AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Güldal Akşit, AK Parti Kocaeli Milletvekili Azize Sibel Gönül, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Hukuk Müşaviri Hülya Yazar Günay, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Emrah Akbaş, Başkent Kadın Platformu Derneği Başkanı Nesrin Semiz katılacak.

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, “Kadınlarımıza verdiğimiz önemi bir kez daha göstermek ve hanımları bilgilendirmek için düzenleyeceğimiz bu panelimize tüm halkımız davetlidir.” dedi.

Panel, 13 Kasım Çarşamba günü saat 10.30’da Pursaklar Belediyesi Abdurrahim Karakoç Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılacak.