Rafet çocuklarına kavuştu

Sanatçı Rafet El Roman, Kurban Bayramı tatilini anneleri Tuba Altıntop'un yanında geçiren çocukları Suel Nur ve Şevval Nur'u Atatürk Havalimanı'nda teslim aldı.

Tatilin ardından çocuklarını Tuba Altıntop’tan havalimanında teslim alarak Almanya’ya götüren Rafet El Roman, önce dış hatlar terminalinde sakal tıraşı olmayı tercih etti. Tuba Altıntop ile birlik havalimanına gelen ailesi, Suel Nur ve Şevval Nur’a sarılarak gözyaşlarına boğuldu.

Bayramın çocukları ile birlikte çok güzel geçtiğini söyleyen Tuba Altıntop, “Çok çabuk geçti. Kızlarımın ne zaman Almanya’ya döneceğini soranlara ‘bilmiyoruz’ dedik. Akrabalarımızı ziyaret ettik, kurbanımızı kestik, el öptük, bayram harçlığımızı topladık, gidilecek her yere gittik, gördük. Şimdi Almanya’ya gidip babaane ve dedelerinin ellerini öpecekler ve onların bayramını kutlayacaklar. Herşeyi özlemiştik ama herşeyi de yaptık. Çok acı bir durum. Allah kimseye vermesin, evlat ayrılığı çok zor.” dedi.

Altıntop, kızları ile paskalyada tekrar bir araya geleceklerini belirterek, bu gerçekleşmezse kendisinin Almanya’ya giderek çocukları ile hasret gidereceğini ifade etti. Gazetecilerin, “İbrahim Tatlıses ve Hülya Avşar’ı örnek göstererek ayrıldıkları eşleri ile birlikte tatile gitmelerini” hatırlatması üzerine Altıntop, “Tabii ki kızlarımızın mutluluğu için ileride bir araya gelebiliriz. Ama şu an için böyle birşeyi söylemek için çok erken. Davamız yargı sürecinde. Herşey çocuklarım için diyerek kolları sıvadım.” cevabını verdi.
Suel Nur ve Şevval Nur’un havalimanında anne ve babaları arasında gidip gelmesi çevredekileri de hüzünlendirdi.
Ailevi sorunlarının basına malzeme olmasından şikayet eden Rafet El Roman, çocuklarına çok iyi baktığını belirterek, “Çocukları bu işe bulaştırmamak lazım. Daha çağdaş insanlar gibi ailemle görünmek istiyorum. Zorla çocukları anneden ayıran bir baba durumuna düşüyorum. Herkesin ailevi sorunları kendisine. Ben özellikle çocuklarım konusunda bundan uzak durmaya çalıştım.” diye konuştu.