Rahşan Ecevit’ten teşekkür mesajı

Rahşan Ecevit, eski Başbakan Bülent Ecevit'in rahatsızlığı sürecinde ve cenaze töreni sırasında kendisine destek olan herkese teşekkürlerini iletti.

Rahşan Ecevit, eşinin rahatsızlığı döneminde ve vefatından sonra kendisini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti. Rahşan Ecevit’in teşekkür mahiyetindeki açıklaması şöyle: “Eşim Bülent Ecevit’in rahatsızlığı boyunca onu hayatta tutabilmek için canla başla uğraşan GATA Hastanesi’nin doktor, hemşire ve yöneticilerine minnettarım. Hastalığı süresince hastane kapısında nöbet tutan DSP’lilere teşikkür ederim.

Cenaze töreninin düzen içinde geçmesini sağlayan Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet mensuplarına yürekten teşekkür ederim. Başta, Cumhurbaşkanımız Sayın Ahmet Necdet Sezer ve eşi Sayın Semra Sezer hanımefendiye olmak üzere, TBMM Meclis üyelerine ve Türkiye’nin her bir köşesinden ellerinde illerinden aldıkları topraklarıyla gelen DSP’lilere ve diğer parti yönetici ve üyelerine teşekkür ederim. KKTC Cumhurbaşkanı Sayın Mehmet Ali Talat’a, Sayın Rauf Denktaş’a ve soydaşlarımıza teşekkür ederim. Meslektaşları medya mensuplarına teşekkür ederim. Onu, Kocatepe Camii’nde dualarıyla uğurlayan herkese teşekkür ederim. Altmış yıl el ele yaşadığım eşimi uğurlarken, GATA’dan başlayarak Devlet Mezerlığı’na kadar ellerinde çiçekleriyle bana eşlik eden, bana güç veren sevenlerine sonsuz teşekkürlerimi, sevgilerimi, saygılarımı sunarım.”