Rakip takım kaptanının kolunu kırdılar

Mersin'de, amatör futbol maçında yedikleri son dakika golü ile play-off'a kalma şansını yitiren futbolcular, rakip takımın oyuncularına saldırdı.

Edinilen bilgiye göre, 2. Amatör Küme’de mücadele eden Osmaniyespor ile Adanalıoğlu Belediyespor, Ahmat Ayaz Sahası’nda Can Colmaz, Süleyman Arslan ve Ali Şaraplı’nın yönettiği maçta karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın son dakikalarına gelindiğinde maç 0-0 devam ederken, son dakika golü ile Adanalıoğlu Belediyespor 1- 0 yenik duruma düştü. Kalan dakikalarda başka gol olmayınca Adanalıoğlu Belediyespor aldığı mağlubiyetle play-off şansını yitirdi.

Maç bitiminde ise, aralarında taraftarların da olduğu öğrenilen Adanalıoğlu Belediyesporlu futbolcular, rakip futbolculara saldırdı. Çıkan arbede Osmaniyespor’lu oyuncuların bazıları darp edilirken, kaptan İhsan Kılınç’ın ise kolu kırıldı. Kılınç, olay yerine çağrılan ambulansla Mersin Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Öte yandan, ikinci karşılaşmada ise Mersin Gücü ile karşılaşacak olan Türk Ocağı Sporlu oyuncular da, Adanalıoğlu Belediyespor’un mağlup olmasıyla çıktıkları play-off sevincini yaşamak istediler. Bunun üzerine aynı grup, sevinç yaşayan oyuncuları da tartakladı.