Randevu alıp görüşemediği başkana gazete ilanı ile teşekkür etti

Erzurumlu işadamı Osman Yılmaz, Erzurum'un yeniden imarı kapsamında birçok başarılı çalışmaya imza atan Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler'e gazete ilanıyla teşekkür etti.

Osman Yılmaz, ulusal yayınlanan bir gazeteye verdiği ilanda, “Sizin ziyaretinize geldim; işlerinizin yoğunluğu nedeniyle görüşemedim. Son yaptığınız alt geçitlerin açılışlarını Doğu TV’den izledim, gururlandım. Teşekkürlerimi ise, sizlere yine basın vasıtasıyla aktarmayı uygun buldum.” dedi.
İzmir’de yaşadığı öğrenilen Osman Yıldız, Erzurum’u ziyaretinde İstasyon kesimine yapılan Aziziye Köprülü Kavşağı’nın açılışına katıldı. Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgi toplayan Yıldız, belediyenin 17 aylık sürede bir çok çalışması olduğunu öğrenince, duygularını gazete ilanı yoluyla ifade etmeye karar verdi. Yıldız’ın Anadolu’da Vakit’in dünkü sayısında yer alan, “Sayın Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ahmet Küçükler’e;” başlıklı ilan metni şöyle:

“Sayın Başkanım; Erzurumlu bir hemşehriniz olarak İzmir’de yaşamaktayım. Sayın Başkanım; İstasyon Caddesi’nde yaptırmış olduğunuz altgeçitin açılışına bir vesileyle katılma imkânı buldum. Çok gururlandım ve mutlu oldum. Bu altgecitlerden iki tane daha yaptırdığınızı öğrendim ve Rabbime şükürler ettim. Bugüne kadar bu mübarek şehrimize hizmet eden birisi olarak sizlere minnettarız, bundan dolayı şükranlarımızı sunarız. Rabbim’e şükrettim ki; bizim memleketimizden de sizin gibi insanlar çıkıyor. Allah sizden razı olsun. Sayın Başkanım; Sizi şahıs olarak tanımıyorum, sizi Erzurum’da ikamet eden bir akrabama sordum. Akrabam da, bana 17 ayda yapmış olduğunuz hizmetlerin bir listesini çıkararak bana okudu, anlattı. Dinledikçe gururlandım, iftihar ettim. Sizin ziyaretinize geldim; işlerinizin yoğunluğu nedeniyle görüşemedim. Son yaptığınız alt geçitlerin açılışlarını Doğu TV’den izledim, gururlandım. Teşekkürlerimi ise, sizlere yine basın vasıtasıyla aktarmayı uygun buldum. Tüm Erzurumlu’lar sizin arkanızda olsun, İzmir’de yaşayan Erzurumlu’lar hizmetlerinizden gurur duyarken, neden Erzurum’da yaşayanlar duymasın!..Hizmetlerinizin devamını diler, saygılar sunarım.”
Başkan Küçükler, Erzurum insanının her şeyin en iyisine layık olduğunu belirtti. Belediye çalışmalarının takdir görmesinin çalışma şevklerini artırdığına işaret eden Başkan Küçükler, “Biz Erzurum ve Erzurum insanına hizmeti ibaret sayıyoruz” dedi.