Reina’nın otoparkından otomobil çalmaya çalışan şahıs kıskıvrak yakalandı

İstanbu'lun ünlü eğlence mekanlarından Reina'dan otomobil çalmaya çalışan bir kişi, güvenlik görevlilerince kıskıvrak yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, olay, saat 06:00 sıralarında meydana geldi. Beşiktaş Ortaköy’de bulunan, ünlülerin de uğrak yeri olan Reina’da BMW marka lüks otomobile müşteri fişi olmadan binmeye çalışan bir kişi görevlilerin farketmesiyle yakayı ele verdi.

Otomobile binen şahıstan otopark fişi isteyen görevliler, şahısın fiş vermemesi üzerine durumdan şüphelendi ve otomobilden inmesini istedi. Bu sırada şahıs ile görevliler arasında arbede yaşandı. Otomobilin gerçek sahibi gelince uyanık hırsızın niyeti ortaya çıktı.

Bunun üzerine otomobili çalmaya çalışan kişi, görevliler tarafından karga-tulumba otomobilden indirildi ve olay yerine polis ekipleri çağırıldı. Polis ekipleri güvenlik kamerası görüntülerini inceledikten sonra hırsızı kelepçeleyerek gözaltına aldı ve Beşiktaş Polis Merkezi’ne götürdü.

Hırsızı yakalayan güvenlik görevlileri, “İşyerindeki uygulamadan habersiz olan hırsız otopark fişi vermeyince şüphelendik. Gerçek sahibi de gelince yakaladık ve polise teslim ettik.” dedi.