Resim yarışmasında tüm Düzce dereceleri Yunusbey Koleji’nden

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü'nün, enerjinin verimli kullanımı, enerji bilincinin topluma kazandırılması amacıyla düzenlemiş olduğu 'Enerji Verimliliği' konulu resim yarışmasının sonuçları açıklandı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü’nün, enerjinin verimli kullanımı, enerji bilincinin topluma kazandırılması amacıyla düzenlemiş olduğu ‘Enerji Verimliliği’ konulu resim yarışmasının sonuçları açıklandı. Resim alanında Düzce birincisi, ikincisi ve üçüncüsü Özel Yunusbey İlkokulu’ndan çıktı.

Yarışmada 4.sınıf öğrencisi Beyza Öncü Düzce birincisi olurken, aynı okuldan 5.sınıf öğrencisi Ebrar Yazıcı Düzce ikincisi, 2.sınıf öğrencisi Buse Gül Şener ise Düzce üçüncüsü olarak büyük bir başarıya imza attı.

Okul Müdürü Gürbüz Atmaca, “Kazanılan başarıların kurum olarak kendilerini çok mutlu ettiğini ifade ederek, “Öğrencilerimizin her alanda başarılı olması için büyük bir özveriyle çalışıyoruz. Amacımız onları çok yönlü yetiştirmek. Kurumumuzun imkânları bu çalışmaları yürütmemiz için çok uygun. Öğrencilerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamanın gayreti içindeyiz. Dereceye giren öğrencilerimizi tebrik ediyor, bu başarılarda emeğe geçen öğretmen ve velilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.