Resmi Gazete’de yayimlanan ihale ilanlari

ANKARA - Bazi kurum ve kuruluslarin yapacaklari ihaleler ile sartnameleri Resmi Gazete'nin bugünkü sayisinda yayimlandi.

MUHTELIF CINS VE MIKTAR BILGISAYAR VE DONANIM MALZEMESI SATINALINACAK

Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlügü’nden : Ofisce, Çalisma ve Sosyal Güvenlik Bakanligi Türkiye Is Kurumu Idari ve Mali Isler Dairesi Baskanligi ihtiyaci, teknik sartnamesinde cins ve miktari belirtilen, bilgisayar ve donanim malzemesi, kurulusça hazirlanan teknik sartnamesine uygun olarak, Ofis’imiz tip ticari sartnamesi ile ihale ek sartlar listesinde belirtilen sartlarla, kapali zarfla teklif isteme usulü ile satinalinacak.

Teklifler, 15 Kasim 2005 günü, saat 12.00′ ye kadar Genel Müdürlügün, I Numarali Merkez Satinalma Komisyonunda bulundurulacaktir. Geç gelen teklifler ile postada vaki gecikmeler dikkate alinmayacak.

SOFÖRSÜZ ARAÇ KIRALANACAK

Zonguldak Il TELEKOM Müdürlügü’nden : Il Müdürlügü Teknik hizmetlerinde kullanilmak üzere 36 ay süreyle 4 adet sofôrsüz araç kiralanacak.

Ihale, 24 Kasim 2005 Persembe günü, saat 14.30’da, ZONGULDAK’taki Il TELEKOM Müdürlügü toplanti salonunda yapilacak. Ihale “Pazarlik usulü” yapilacak olup, bu ise ait sartnamede ayrintilari açiklanmistir. Istekliler teklif ettikleri bedelin yüzde 3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir. Geçici teminat mektuplari süresiz veya ihale tarihinden itibaren en az 4 ay süreli, tekliflerin fiyat opsiyonlari ise ihale tarihinden itibaren en az 3 ay süreli olacak.

VAGON PARÇALARI FASON ISI YAPTIRILACAK

TÜLOMSAS Genel Müdürlügü’nden:

Ihale, TÜLOMSAS Ihale Komisyonu Toplanti Salonunda 24 Kasim 2005 tarihinde saat: 14:30’da yapilacak. Teklif edilen bedelin en az yüzde 3’ü oraninda geçici teminat verilecek.

GRANIT TASLARI SATILACAK

Tasarruf Mevduati Sigorta Fonu’ndan : Tasarruf Mevduati Sigorta Fonu asagida tanimlanan Granit Taslarini satisa çikardi. Satislar asagidaki ön açiklamalar kapsaminda gerçeklestirilecek.

Granit taslarinin ihalesi ve açik arttirma islemi 25 Kasim 2005 tarihinde saat 11.00’de Tasarruf Mevduati Sigorta Fonu Gayrimenkuller Dairesi Baskanligi Büyükdere Cad. No: 143 Esentepe/Istanbul adresinde yapilacak.

±%20 TOLERANSLI 110.000 TON MAMÜLÜN FABRIKA AMBARLARINDAN LIMANDAKI GEMIYE VEYA VAGONA NAKLIYESI ILE GEREKTIGINDE POSTA KURULARAK GEMIYE VEYA VAGONA BOSALTILMASI ISI YAPTIRILACAK

Eti Maden Isletmeleri Genel Müdürlügü Bandirma Bor ve Asit Fabrikalari Isletme Müdürlügü’nden : 1/1/2006-31/12/2006 tarihleri arasinda Bandirma limanindan muhtelif tarihlerde ve partiler halinde ihraç edilecek olan ± % 20 toleransli 110.000 ton 25-50 Kg’lik torbali, 1 ton’luk (Big-Bag) ve Paletli-Shrinkli mamullerin fabrika ambarlarindan limandaki gemi veya vagona nakliyesi ile gerektiginde posta kurularak gemiye veya vagona bosaltilmasi isidir.

Istekliler teklif edilen KDV hariç toplam ihale bedelinin yüzde 3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda Geçici Teminat vereceklerdir.

Ihale, Eti Maden Isletmeleri Genel Müdürlügü Bandirma Bor ve Asit Fabrikalari Isletme Müdürlügü 600 Evler Mah.Atatürk Cad. No:70 Bandirma adresinde 25 Kasim 2005 tarihinde saat 14.00’da yapilacak.