Sakatlara Lugano da katıldı

Fenerbahçe, ikinci yarı hazırlıklarını bugün yaptığı çift antrenmanla sürdürdü. Çift kale maçında Lugano çalışmayı tamamlayamadı.

Belek’te Arcadia Hotel’in sahasında Teknik Direktör Zico yönetiminde yapılan akşam idmanında futbolcular, ısınma ve kondisyon çalışmasının ardından yarı sahada önce kurallı, sonra serbest çift kale maç yaptı.

Çift kale maçta sağ dizinde ağrı olan Lugano, çalışmayı tamamlayamadı. Lugano’nun sakatlığının ciddi olmadığı, yarınki antrenmanlara katılabileceği bildirildi. Fenerbahçe’de Lugano ile birlikte Antalya kampında sakatlık geçiren futbolcuların sayısı altıyı buldu.

Ayağındaki ağrı nedeniyle sabahki idmanı yarıda bırakan Serkan ise akşam idmanında takımla birlikte çalıştı.

Tedavisi süren Alex sahada koşu yaptıktan sonra otele giderken, Selçuk sahada takımdan ayrı özel olarak çalıştı. Sakatlığı bulunan Kezman ise antrenmana çıkmadı.

Antrenmanda henüz kampa katılmayan Appiah ve Mehmet Yogatlı yer almadı. Bu iki futbolcunun bu gece kampa katılacağı, Appiah’ın gelir gelmez özel bir çalışma yapacağı bildirildi.

Tümer, Kürşat’a kızdı

Çift kale maçta Tümer, genç futbolcu Kürşat Osman’a sinirlendi.

Tümer, bir pozisyonda kendisine sert girdiği gerekçesiyle Kürşat’a bağırırken, genç futbolcu karşılık vermeden maça devam etti.

Antrenman maçında yeşil takım, lacivert takımı 7-6 yendi. Yeşil takımın gollerini Semih (2), Olcan (2), Umut, Aurelio ve Serkan atarken, lacivert takımın golleri Deniz (3), Deivid (2) ve Alper’den geldi.