Samsunspor Fener’e bileniyor

Turkcell Süper Ligi'nin 21. haftasında lider Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Samsunspor, hazırlıklarını sürdürüyor.

Nuri Asan Tesisleri’nde Teknik Direktörü Erdoğan Arıca gözetiminde gerçekleştirilen ve yaklaşık 1.5 saat süren antrenmanda Kırmızı-Beyazlı futbolcular, düz koşunun ardından pas çalışması yaptı. İdman, kondisyon çalışmasının ardından kısa alanda pas çalışmasıyla tamamlandı.

Samsunspor’un, yağmur altında gerçekleştirdiği antrenmana tüm futbolcular katılırken, özellikle devre arasında transfer edilen futbolcuların daha arzulu oldukları gözlendi. İdmana Afrika Kupası için Tunus Milli Takımı’na giden Ayari de katıldı.

Çalışmalarının çok iyi gittiğini belirten Teknik Direktörü Arıca, “Sorunsuz çalışıyoruz. Hiçbir eksiğimiz de yok. Kazanmaktan başka hiçbir şey düşünmüyoruz. Kazanmamak için biç bir sebebimiz yok. Bunu da sahaya yansıtacağız.” dedi.

Samsunspor’lu oyunculardan Ceyhun Eriş ise, “İki haftadır kazanıyoruz. Bu yarı ilk kez sahamızda oynayacağız. kazanmamız ve Samsunspor’u daha yukarılara çıkarmamız gerekiyor. Çünkü önümüzdeki haftadan itibaren lig daha zorlu bir hal alacak.” diye konuştu.