Sanat ve sosyete dünyasında magazin turu

Mazhar Alanson, Taksim Sıraselviler'deki 'Riddim Special Bar'da önceki gece konser verdi.

Mazhar Alanson, eşi Biricik Suden’in tasarladığı 280 tane çividen oluşan bir pantolonla sahneye çıktı. Mazhar Alanson “Gördüğünüz üzere demir gibiyim. Ama işin aslı başka. Biricik beni çapkın kadınlardan korumak için böyle bir kostüm yaptı” diye konuştu. Biricik Suden ise “Mazhar hep miskin miskin oturur. Sahnede oturmasını istemediğim için bu kıyafeti hazırladım” dedi.

Candan başkan

Şarkıcı Candan Erçetin Galatasaraylılar Cemiyeti’nin başkanlığına adaylığını koymuştu. Dünkü seçimde Candan Erçetin 601 oy alarak 2 yıllığına başkanlığa seçildi.
Candan Erçetin mezunu olduğu Galatasaray Lisesi’nde müzik öğretmenliği de yapıyor.

Kısa kısa…
Oyuncu Hande Atazi ile piyanist Fazıl Say 3 aydır aşk yaşıyor. Fazıl Say 1 ay önce evlilik teklif ettiği Hande’ye geçen akşam da “Senden çocuğumun olmasını çok istiyorum. Bir an evvel nikâh masasına oturalım” demiş. Hemen hatırlatayım; 2004’te boşanan Fazıl Say’ın 5 yaşında bir kızı var. 2005 Ağustos’ta Fethi Pekin ile sadece 24 saat evli kalan Hande’nin ise çocuğu yok.

Koruma yanda şoförü arkada

Boyner Holding’in patronu Cem Boyner’i geçen gün Nişantaşı’nda gördüm. Direksiyondaydı. Cipte iki kişi daha vardı: Yan koltuktaki koruması, arka koltuktaki şoförüydü. Cem Boyner otomobil kullanmayı özleyince emektar şoförünü arka koltuğa oturtup direksiyona kendisi geçiyormuş.

Küçük İsmet yolda

Teoman Demir’in kızı Hande Demir ile yıkılması gündemde olan Beykoz’daki Acaristanbul’un sahibi İsmet Acar’ın oğlu Erdinç Acar 2005 yazında Amerika’da evlenmişti. Hande Acar 4.5 aylık hamile. Bebeğin cinsiyeti belli; erkek. Hande-Erdinç Acar oğullarına İsmet adını verecekmiş.

‘Yarı kapandım’

Selin Toktay, mutaassıp olarak bilinen Kayserili işadamı Ali Rıza Özderici ile 4.5 ay önce evlenmişti. Selin mankenliği bırakmış, sıra dışı görüntüsüne son vermiş, vücudundaki dövmeleri sildirtmiş ve göbeğindeki piercing’i de çıkartmıştı. Bir röportajında namaza başladığını söyleyen Selin’e önceki gün Nişantaşı’nda rastladım. “Yarı kapandım. Yazın beni bikini ile göremeyeceksiniz” diye konuştu.

3 yıl sonra poz verdiler

Park Şamdan’ın sahibi Ersoy Çetin, Akmerkez’in ve Akkök Holding’in ortağı Ali Dinçkök’ün eski eşi Sernur Çiftçi ile 3 yıldır birlikte. Ama şimdiye kadar birlikte hiç poz vermediler. Hatta Sernur Hanım’ın 15 gün önceki doğum günü kutlamasında bile objektiflerden özenle ve ısrarla kaçtılar. Ancak kural geçen gece bozuldu. Ersoy Çetin ile Sernur Çiftçi, Cem Yılmaz’ın Maslak TİM’deki (Türker İnanoğlu Show Center) gösterisine birlikte geldi. İlk kez de objektiflerden kaçmadılar. 3 yıl sonra poz verdiler.

Merdivenden düşmüş

Cihan Ünal’ın kızı oyuncu Irmak Ünal 3 aydır Emre Karabacak ile aşk yaşıyor. Irmak Ünal önceki hafta sevgilisinin Ulus’taki evine taşınmış. Ama bu taşınma pek uğurlu gelmemiş. Irmak Ünal merdivenden düşmüş. Ayak bileğini incitmiş. Irmak geçen akşam katıldığı bir davette değnek yardımıyla yürüyordu.