Sanem Altan: Ahmet Hakan vefasız hain

Ahmet Hakan'ın kolu kırıldığında ilk yardıma koşan Sanem Altan'dan Hakan'a sert eleştiriler geldi.

Sunuculuğunu Esra Harmanda’nın yaptığı Hadi Konuşalım programı Kanal a’da haftaiçi her gün 13:30 -14:30 saatlerinde canlı yayınlanıyor. Sanattan iş dünyasına başarılı olmuş isimlerin konuk edildiği programda pazartesi Sanem Altan konuktu. Canlı yayında Sanem Altan Ahmet Hakan hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu…

E.H:Çok basit bir kol kırıklığından bahsetmiyoruz…

Çok basit bir kol kırıklığından bahsetmiyoruz ama Ahmet’in de o işi büyüttüğüne inanabiliriz. O işten müthiş bir dostluk çıkmayacaktı çünkü Ahmet’i o kadar zayıf anında gördüm ki o zayıflık bizi birbirimize bağlar diye düşünürken, o buna tahammül edemedi bence. Çünkü ondan sonra beni hayal kırıklığına uğratacak bir hainlik yaptı ki buna şaşırdım ve bunu hiç sevmedim ve Ahmet’i hayatımdan çıkardım. Ahmet Hakan diye birini belki bir yerde görsem selam veririm ama bu bile zor.

Ona gerçekten kızdım. Çünkü hain , vefasız olduğunu düşündüm. Bunlar benim için önemli şeyler.

E.H:Onun üzerine bir daha görüşmediğiniz için mi ya da baban hakkında yazdığı için mi?

Babam hakkında yazmasının önemi yoktu ama benim babam hakkında yazmasının önemi vardı. Bana bunu yapamazdı bu çok netti benim için. Çünkü arkadaşlıklarda böyle şeyler olmaz. Benim arkadaşlık anayasam da bunun olmayacağını söyler ve bu iyi bir şeydir. Ahmet’in böyle bir anayasası yok, Ahmet’in hiçbir konu ile ilgili anayasası yok. Yayıncı ama yayıncı anayasası yok. İnsanlarla arkadaşlık yapıyor ama arkadaşlık anayasası yok. Güvenilmez olmak iyi bir fikir değil ona biri bunu söylemeli.