Sarı-Kırmızılı ekipten zafer yemini

Sarı-Kırmızılı ekipte, çarşamba günkü UEFA Kupası sınavının hazırlıkları müthiş bir tempoyla başladı. Futbolcular, antrenmanın ardından zafer yemini etti...

Manisa galibiyeti büyük moral oldu

Vestel Manisaspor’u 6-3 gibi farklı bir skorla devirerek, ligde zirvedeki yerini koruyan Galatasaray’da, şimdi gözler UEFA Kupası’na çevrildi. Sarı-Kırmızılı ekip, çarşamba günü Ali Sami Yen Stadı’nda saat 19.45’te Bayer Leverkusen ile oynayacağı kritik maçın hazırlıklarına başladı. Florya Metin Oktay Tesisleri’nde basın ve taraftara açık olarak gerçekleştirilen antrenmanda müthiş bir tempoyla çalışan futbolcular, idmanın ardından omuz omuza verip zafer yemini etti.

Rakip yarın İstanbul’a geliyorTeknik direktör Karl Heinz Feldkamp’ın Leverkusen karşısında tamamen yerlilerden oluşan ilk 11’i bozup bozmayacağı merak konusu oldu. Bu arada Alman ekibinin yarın saat 14.05’te Atatürk Havalimanı’nda olacağı, 18.15’te teknik direktör Michael Skibbe’nin bir basın toplantısı düzenleyeceği, 18.30’da ise Ali Sami Yen Stadı’nda son taktik idmanını yapacağı resmi siteden açıklandı.