Niran Ünsal sahnelere perukla geri dönüyor!

Tesettüre girdiğini duyuran Niran Ünsal'ın 'meyhanede sahneye çıkacak olması' sosyal medyayı salladı.

Tesettüre girdiğini duyuran Niran Ünsal'ın 'meyhanede sahneye çıkacak olması' sosyal medyayı salladı. Şarkıcı Niran Ünsal, geçtiğimiz yıllarda Aysha dergisine poz vermiş ve 'tesettüre girdiğini' duyurmuştu. TÜRGEV'in yurt açılışında yaptığı "Açılmak şeytana hizmet etmektir" açıklamasıyla da şimşekleri üzerine çeken Ünsal, bu kez konser haberiyle gündeme geldi.

Niran Ünsal, 30 Ekim'de İzmir'deki bir meyhanede sahne alacak. Etkinliğin afişi, mekanın facebook'taki sayfasında paylaşıldı. Ünsal'ın fotoğrafının da yer aldığı afiş, sosyal medyayı salladı.

Niran Ünsal ise bu konuyla ilgili hurriyet.com.tr'ye şunları söyledi: "Ben 20 senedir bu sektörden para kazanıyorum.Sahnede olmayı çok seviyorum. Benim rızkımı Ak Parti vermiyor. Günlük hayatımda tesettürlüyüm ama sahneye peruk ile çıkıyorum. Hande Yener sahneye donla çıkarken sorun olmuyor da ben tesettürle çıkınca mı sorun oluyor. İçkiyi ben içmiyorum. Herkes kendisinden sorumludur. Biz içene nasıl saygı duyuyorsak, içen de bize saygı duysun."

Niran Ünsal’ın “Meyhane Nevizade”de çıkacağı afişlerinin sosyal medyada paylaşılması üzerine Odatv o meyhaneyi aradı. Ünsal’ın Cuma günü “Meyhane Nevizade” de yer alacağını doğrulayan yetkili, “Peki içkili bir mekan olması nedeniyle rahatsızlık duyacağını iletti mi?” şeklindeki sorumuza “Hayır. Bu hiç gündeme bile gelmedi” dedi.

“Ünsal’ın sahneye tesettürlü mü çıkacak, yoksa yayınlanan afişteki elbiseyle mi çıkacak” sorumuza ise meyhane yetkili, “başörtülü çıkmaz” diye yanıt verdi. Son olarak “meyhanenin içkili olduğunu Niran Hanım biliyor muydu?” sorumuza ise meyhanedeki yetkili “Evet” yanıtı verdi ve Ünsal'ın ilk kez "Meyhane Nevizade" de çıkacağını belirterek, "teklif ettik o da kabul etti" diye konuştu