Şarkikaraağaç Belediyesi’nde devir teslim töreni

Şarkikaraağaç'ta yeni Belediye Başkanı İsa Çarkacı, eski Belediye Başkanı Şafak Ufacık'tan belediye başkanlığı görevini, düzenlenen törenle teslim aldı.

Şarkikaraağaç’ta yeni Belediye Başkanı İsa Çarkacı, eski Belediye Başkanı Şafak Ufacık’tan belediye başkanlığı görevini, düzenlenen törenle teslim aldı.

Devir teslim için düzenlenen törende bir konuşma yapan yeni Başkan İsa Çarkacı, desteklerinden dolayı Şarkikaraağaç halkına teşekkür etti. Bundan sonraki dönemde devraldıkları bayrağı da en üst seviyeye çıkarmak için çalışacaklarını ifade eden Çarkacı, “Biz Şarkikaraağaç olarak on bin kişilik büyük bir aileyiz. Bu büyük ailenin tüm fertlerini, ayırmadan, kayırmadan, buyurmadan, sevgiyle eşit hizmet verebilmek için çatısı altında seçime girdiğim Büyük Birlik Partisi’nin rozetini ilçe başkanına teslim ediyorum ve bundan sonra tüm Şarkikaraağaç’ın ve Şarkikaraağaçlının belediye başkanı olacağıma söz veriyorum.” dedi.

Başkanların birbirlerine çiçek takdiminin ardından görevini teslim eden eski Belediye Başkanı Şafak Ufacık, görevini yeni Başkan İsa Çarkacı’ya teslim etti. Tören, dualarla sona erdi.