Şaşkın sürücü gişe duvarına çaptı 7 kişi yaralandı

Dalgın sürücü TEM Otoyolu Çamlıca gişelerinde gişe duvarına çarptı.

Alınan bilgiye ilginç kaza Çamlıca Turnikeleri İstanbul istikametinde meydana geldi. Ertuğrul Köksal yönetimindeki 34 TS 4131 plakalı otomobil ödeme gişesinden geçmesi gerekirken, sürücünün dalgınlığı yüzünden OGS gişesine girdi. Bir süre sonra yanlış gişeden giriş yaptığını fark eden ve paniğe kapılan Ertuğrul Köksal çevresine bakmaya çalışırken ödeme gişesinin yanındaki beton bloka çarptı.

Kaza sırasında otomobilde bulunan 4 ü çocuk 7 kişi çeşitli yerlerinden yaralanırken, yaralıların yardımına gişe memurları ile Çamlıca Gişeleri’nde bulunan karayolları görevlileri yetişti. İkinci bir kaza olma ihtimaline karşı OGS gişesi bir süre trafiğe kapatıldıktan sonra durumu ciddi olan Alpaslan Gencerler, (7) Name Gencerler (9) ve Nurten Gencerler (26) olay yerinden geçen bir araçla hemen hastaneye gönderildi. Diğer yaralılar Abdullah Gencerler, Nursafa Köksal, Beriye Köksal ve otomobil sürücüsü Ertuğrul Köksal olay yerine gelen ambulanslarla hastaneye götürüldü.

Kaza sırasında aynı aracın arka koltuğunda bulunan ve hafif yaralanan Beriye Köksal (12) babasını yerde yaralı yatarken görünce gözyaşı döktü. Uzun süre ağlayarak babasının durumunu görevlilere soran Beriye Köksal, polis ekipleri tarafından ambulansa bindirildi. Ambulans içerisinde yaralı babasının başucunda hıçkıra hıçkıra ağlayan küçük Beriye’yi susturmak mümkün olmayınca ambulansın ön koltuğuna bindirilerek hastaneye götürüldü.

Yaralıların hastaneye gönderilmesinden sonra araç kaldırılarak yol tekrar trafiğe açıldı.