Şenay Değer ve Necmi Kadıoğlu mahalle başkanları ile toplantı yaptı

Esenyurt AK Parti mahalle başkanları yaklaşan yerel seçim ve parti çalışmaları hakkında Cumhuriyet Mahallesi'nde iletişim toplantısı gerçekleştirdi.

Esenyurt AK Parti mahalle başkanları yaklaşan yerel seçim ve parti çalışmaları hakkında Cumhuriyet Mahallesi’nde iletişim toplantısı gerçekleştirdi.

Düzenlenen toplantıya, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu ve AK Parti İlçe Başkanı Şenay Değer katıldı. Şenay Değer, seçim çalışmalarının daha yoğun olacağını mahalle yönetimlerine daha çok iş düşeceğini söyledi. Değer, bugüne kadar gerçekleşen seçimlerde genelde ve yerelde AK Parti’nin artarak başarıya ulaştığını, yaklaşan yerel seçimlerde bu başarının devam edeceğini söyledi.

Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu da AK Parti ilçe mahalle başkanlarına, “Planlı ve azimle çalışırsak nihayete en iyi şekilde ulaşırız. AK Parti olarak sandığa ve seçime alışkın bir teşkilatımız var.” dedi. Kadıoğlu, yerel seçimlerin AK Parti ailesine hayırlısı olmasını dileyerek konuşmasını tamamladı.

İlçe Başkanı Şenay Değer ve Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’nun konuşmaları ardından, AK Parti Esenyurt mahalle yönetimi başkanları söz aldı. Mahalle başkanları konuşmalarda, “Bizler partimiz için en iyi şekilde çalışarak, AK Parti’nin hizmet çalışmalarını azimle sürdüreceğiz.” ifadesini kullandı.