Şenol Güneş: Kötü oynadık

Turkcell Süper Lig'de 25. haftanın açılış maçında deplasmanda Gaziantepspor ile 1-1 berabere kalan Trabzonspor'da teknik direktör Şenol Güneş iyi oynamadıklarını belirtti.

Güneş maçtan sonra yaptığı açıklamada, “Bugün olumsuz oynadık. Bu kadar güzel zeminde pas yaparak oynamak istedik ama olmadı. Rakibin de pek fazla pozisyonu yoktu. Kontarataklarla geleceklerini biliyorduk ve bu pozisyonlardan birinde gol yedik. İkinci yarıda takviyeler yaparak skoru lehimize çevirmek istedik ama başaramadık. Aldığımız beraberlik bizim için olumsuz bir sonuç oldu” dedi.

COLMAN VE CALE’NİN PERFORMANSINDAN MEMNUN DEĞİLİM

Colman ve Cale’nin Gaziantepspor deplasmanına getirilmemesinin sorulması üzerine Şenol Güneş; “Şu anda bazı oyuncularımızda düşüşler var. Bugün sahada da bazı oyuncularımda düşüşler vardı. Bu nedenle bazı değişiklikler yapmayı düşündüm ve bu iki oyuncuyu kadroya almadım. Başka bir sorun yok. Tabiki oyuncularda düşüşler olacaktır. Kısa dönemli düşüşler önemli değil ama uzun süre oldu mu böyle sonuçlar ortaya çıkıyor” diyerek sözlerini noktaladı.