Sercan’ın durumu ciddi değil…

Dün akşam aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Burhaniye Belediyeli oyuncu Sercan Keskinoğlu'nun durumunun ciddi olmadığı ve bugün taburcu olduğu belirtildi.

Burhaniye Belediyesi’nde forma giyen ve dün akşam takım kampında aniden rahatsızlanarak önce Balıkesir daha sonra da Ege Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırılan Sercan Keskinoğlu’nun kalp spazmı geçirdiği belirtilirken, durumunun iyi olduğu ve taburcu edildiği belirtildi. Takım Menajeri Yalçın Erciyes, Sercan’ın kalp krizi değil kalp spazmı geçirdiğini söylerken, ” Oyuncumuzun durumu iyi. Kalbindeki ritim bozukluğu nedeniyle hastaneye kaldırıldı ve kalp spazmı geçirdiği anlaşıldı. Şu an hiçbir problem yok ve oyuncumuz taburcu edildi ” şeklinde konuştu.

Dün akşam rahatsızlanan başarılı oyuncu Sercan ise çok iyi olduğunu söyleyerek, ” Şu an çok iyiyim. Sporcu olduğum için bir çok test yapıldı. Hepsi temiz çıktı. Yapılan testlerin sonunda spor yapmamda da bir sakınca görülmedi. Evimdeyim ve dinleniyorum. Herhangi bir sıkıntım yada rahatsızlığım yok ” dedi.