Serhat TEOG’da başarılı olan öğrencileri ödüllendirdi

Kayseri Serhat Dershaneleri, sınavlardaki başarısını Temel Öğretimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı'nda da (TEOG) tekrarladı.

Kayseri Serhat Dershaneleri, sınavlardaki başarısını Temel Öğretimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı’nda da (TEOG) tekrarladı. 2014 TEOG’da dershanenin 10 öğrencisi soruların tamamını cevaplayarak, 700 tam puan aldı. Dereceye giren öğrenciler dershane yönetimi tarafından ödüllendirildi.

Serhat Dershaneleri’nde düzenlenen ödül töreninde konuşan Serhat Anafen Dershaneleri Genel Müdürü Muhammed Açıkgöz, TEOG’da da başarı elde etmenin mutluluğunu yaşadıkları söyledi. Aileleri, öğrencileri ve öğretmenleri tebrik eden Açıkgöz, “Sınav sonuçlarının açıklanması ile yine başarılara imza attık. YGS ve LYS’de gerekse de SBS’deki kalitesiyle halkımızın takdirini kazanmış olan Serhat Dershaneleri, her zamanki yeri olan zirveyi korumuştur. Kayseri’nin süper beyinlerini yetiştiren Türkiye ve Kayseri derecelerini kendi bünyesinde çıkartan dershanemiz, 29 yıldır Kayseri halkına ve Kayseri’nin eğitimine katkıda bulunmuş ve bulunmaya devam edecektir. Serhat Dershaneleri 2014 LYS’de Türkiye birincisi çıkarmış ve ilk 100’de 27 derece elde etmiştir. Serhat Anafen Dershaneleri 2014 TEOG’da da birçok dereceye adını yazdırmıştır. TEOg’da 10 öğrencimiz soruların tamamını doğru yanıtlamış ve 700 tam puan almışlardır. Ayrıca Kayseri’nin ilk 10 derecesinin tamamı ilk belirlemelere göre dershanemiz öğrencileridir.” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından sınavda başarı elde eden öğrencilere plaket ve madalyalar verildi. Dereceye giren öğrencilerin isimleri ise şu şekilde: Halit Taşdemir, Ahmet Rasim Emirdağı, Sena Nur Atıcı, Rabia Şimal Çapar, Aslı Benk, Selin Yağmurkaya, Aleyna Çolakoğlu, Ayça Çoban, Umur Aşık, Melik Önal, Serra Erçetin, Şenel İnce, Murat Kaş, Ahmet Emre Açıkgöz, Sıla Sarıoğlu, Yusuf Erdem Nacar, Betül Alp, Kaan Furkan Kaya, Taha Koçer, Ahmet Berkay Yıldız ve Beste Karahançer. CİHAN