Serkan Balcı patladı

Fenerbahçe'de 4 ayı aşkın bir süredir ilk 11'de yer bulamayan Serkan Balcı, o maçtan sonra kimsenin arkasında durmadığını söyledi.

Serkan, Dinamo Kiev maçında talihsizlik yaşadığını belirterek, ”O maçtaki kırmızı kartın haklı olduğuna inanmıyorum. Öyle bir durum yaşandı ama sonuçta arkamda durmaları gerekirdi. Öyle bir şey olmadı. Ben öyle hissediyorum” dedi.

”Orada o kırmızı kart olmasaydı, belki oynamaya devam ederdim” diyen Serkan, ”Ama hocamın görüşü bu. Hocayla aram iyi, bir problem yok. Sonuçta sahaya 11 tane futbolcu çıkması gerekiyor. Hocanın takdirine saygı duymam gerekiyor. Şans gelince iyi değerlendirip, tekrar formayı giyeceğime inanıyorum” diye konuştu.

”GÜLSEM DE İÇİMDE BİR BURUKLUK VAR”

Serkan Balcı, hep güler yüzlü görünmesine rağmen içinde bir burukluk olduğunu kaydetti.

İçinde bulunduğu durumu dışarıya yansıtmamaya çalıştığını anlatan Serkan, ”Bir futbolcu için oynamamak çok kötü. Ne kadar gülsem eğlensem de içimde bir burukluk var. Bunu atamıyorsun ister istemez. Burukluk var ama bunu dışarıya yansıtmıyorum. Bu benim problemim, başkalarının problemi değil” şeklinde konuştu.

”FENERBAHÇE İLE DE GÖRÜŞÜLECEK, BAŞKA TAKIMLARLA DA”

Sezon sonunda sözleşmesinin sona erdiğini belirten Serkan, Fenerbahçe ve başka takımlarla görüşmeler yapılacağını ifade etti.

Şu anda hiçbir kulüpten resmi bir teklif almadığını anlatan Serkan, şöyle devam etti:

”Sezon sonu sözleşmem bitiyor. O zaman görüşülecek. Fenerbahçe ile de görüşülecek başka takımlarla da görüşülecek. Hayırlısı neyse o olsun. Ben küçüklüğümden beri Fenerbahçeliyim. Burada kalmak isterim. Eğer tekrar forma şansı bulursam burada kalırım.”

”EN ÇOK MİLLİ TAKIMDA DA OYNAYAMADIĞIM İÇİN ÜZÜLÜYORUM”

Serkan Balcı, Fenerbahçe’de oynayamadığı için milli takıma da seçilemediğini söyledi.

Milli takımda yeniden forma giymeyi çok istediğini dile getiren Serkan, ”Benim en çok üzüldüğüm taraf milli takımda da oynayamamam. Milli takıma tekrar seçilmem için kendi takımımda da oynamam gerekiyor. İnşallah bunun çabasını sarf ediyorum. Hem Fenerbahçe formasını giyip, hem milli takım formasını giymek istiyorum” dedi.