Servet’in sözleri Rijkaard’ı gerdi!

Servet derbi sonunda "Takım halinde iyi mücadele ettiğimizi söyleyemem" dedi, Rijkaard'ı sinirlendirdi.. İşte "Bir pozisyon bile vermeden 1-0 mağlup olduk" diyen Servet'in sözleri..

Galatasaraylı defans oyuncusu Servet Çetin, Fenerbahçe karşısında şanssız bir yenilgi aldıklarını söyledi.

”Bir pozisyon bile vermeden 1-0 mağlup olduk” ifadelerini kullanan Servet, ”Takım halinde iyi mücadele ettiğimizi söyleyemem ama pozisyon da vermedik. Tabi girdiğimiz pozisyonları değerlendiremeyince, ummadığımız bir golle yenildik” dedi.

Servet, savunmada aksaklıkların göze çarptığı şeklindeki bir soruya ise tepki göstererek, ”İstemediğimiz bir gol oldu ve bu hemen defansa mal ediliyor. Anlam veremiyorum. İyi oynuyoruz, ‘defans kötü’, iyi oynuyoruz yine ‘defans kötü’ deniyor. Biz rakibimize pozisyon vermedik” diye konuştu. Fenerbahçe karşısında iyi pres yapmadıklarını ve kontrollü oynamaya çalıştıklarını, şampiyonluk yarışında ağır bir yara aldıklarını ifade eden Servet, ”Yarış sürüyor ve Fenerbahçe ile Beşiktaş da önümüze geçti. Ağır yara aldığımız doğru ancak biz kalan maçlarımıza bakacağız” diye görüş belirtti.