Sevgilisine bilboarddan evlenme teklif etti

ÇORUM - Çorum'un en islek caddesinde bulunan bir bilboardda asili olan ve vatandaslar tarafindan reklam olarak bilinen ilanin, Istanbullu çilgin bir asik tarafindan sevdigi kiz için verilen evlenme teklifi oldugu anlasildi.

Çilgin asik, Gazi Caddesi üzerindeki Kültür Sitesi önünde bulunan bilboarda, “Güzel Gözlü Kiz benimle evlenir misin?” yazili afis astirtti. Vatandaslar, birkaç gündür asili olan afisin bir altin firmasina ait reklam oldugunu zannetti. Bilboardi kiralayan firma sahipleri, afisin reklam degil, Istanbullu bir gencin sevgilisi için verdigi evlenme ilani oldugunu belirtti.

Istanbul’da yasayan Çaglar Arslan, ismini vermek istemedigi kiz arkadasinin kisa bir süreligine Çorum’a geldigini ögrendigini ve ona sasirtici bir evlilik teklifinde bulunmak için bu yönteme basvurdugunu açikladi. Çaglar Arslan, kiz arkadasina olan sevgisini Çorum’daki herkesin bilmesini istedigi için böyle bir girisimde bulundugunu söyledi. Sevdigi kizin da Çorumlu olmadigini ifade eden Arslan, “Arkadasim, isinden dolayi bir süreligine Çorum’da bulunuyordu. Bunu firsat bilerek evlilik teklifi için böyle bir yöntem seçtim. Amacim, sevgimi ve askimi, onun bulundugu yerde herkesin bilmesini saglamakti.” diye konustu.

Çaglar Arslan, ilani gören arkadasinin kendisini telefonla arayarak evlilik teklifini kabul ettigini ve önümüzdeki günlerde dügün hazirliklarina baslayacaklarini bildirdi.