Sezen Aksu’dan Harbiye’de yaz konseri

Sanatçı Sezen Aksu, Harbiye Cemil Topuzlu sahnesinde konser verdi.

Sanatçı Sezen Aksu, Harbiye Cemil Topuzlu sahnesinde konser verdi. Hayranlarına müzik ziyafeti sunan Aksu, espirleriyle de izleyicileri güldürdü.

Harbiye’de sahneye çıkan Sezen Aksu seyircisine, kahkahası bol bir gece yaşattı. Müzikali andıran konserde Fahir Atakoğlu’nun yönetimindeki orkestrasıyla parçalarını seslendiren sanatçı, sahnede yalnız değildi. Aksu, sanatçı Atilla Özdemiroğlu ile sahnede ‘Firuze’ parçasını seslendirdi. ‘Sebahat Abla’ parçasında Cihan Okan ile birlikte Müslüm Gürses’i sahnede anan ve ‘Seni unutmayacağız’ diyen Aksu, ardından ‘Aldırma’ parçasını Nurcan Eren ile seslendirdi.

Sezen Aksu repertuarında ‘Sitem’, Değer Mi Hiç’, ‘Seni İstiyorum’, ‘Kaçın Kurası’, ‘Kutlama’, ‘Pardon’, ‘Geçer’, ‘Aldatıldık’, ‘Hakim Bey’, ‘Belalım’ gibi parçalarına yer verdi. Aksu’yu, Emel Müftüoğlu da bu gecede yalnız bırakmadı. ‘Gönülden Gönüle’ parçasını birlikte seslendiren ikili ardından da Harbiye Açıkhava Sahnesi’ni gülmekten kırdı geçirdi. Evde geçirdikleri eğlenceli zamanları sahneye taşıyan Emel Müftüoğlu ve Sezen Aksu taklitleriyle şovuna devam etti.
Aksu’yu dinlemeye gelenler arasında Oben Budak, Yılmaz Morgul, Pelin Akad, Oya Aydoğan ve Betül Demir de yer aldı.

6 ve 7 Eylül’de Turkcell Yıldızlı Geceler’in konuğu olan Sezen Aksu’nun ardından 8 Eylül akşamı Ebru Gündeş ve Serdar Ortaç düet ve solo parçaları ile sahnede olacak.