Shota Arveladze: 3 – 0 ilk yarı için beklemediğim sonuçtu

Kasımpaşa Teknik Direktörü Shota Arveladze, Gaziantepspor karşısında aldıkları 3 - 0'lık galibiyetin, lige verilen milli takım arasını moralli geçirmelerini sağlayacağını söyledi.

Kasımpaşa Teknik Direktörü Shota Arveladze, Gaziantepspor karşısında aldıkları 3 – 0’lık galibiyetin, lige verilen milli takım arasını moralli geçirmelerini sağlayacağını söyledi. Shota, ilk yarıda yakaladıkları 3 – 0’lık skoru da beklemediğini dile getirdi.

Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Shota Arveladze, maçın çalıştıkları gibi geçtiğini kaydederek, “Agresif başlamak istedik. Fazla top tutmadan kaleye doğru gitmek istedik. Böyle olunca sonucu erken aldık. 22 dakikada 3 – 0’ı bulduk. İlk yarı için beklemediğim bir skordu. Rakip ikinci yarı hamle yaptı ama oyunu tuttuk. Milli araya bu havada girmek moral oldu. ” ifadelerini kullandı.

Bir basın mensubunun “Takım içinde şampiyonluk konuşulmaya başlandı mı?” sorusuna Arveladze, hafta içinde Ziraat Türkiye Kupası’nda İnegölspor’a elendikleri maçı hatırlatarak, “Sen bizim kupa maçını görmedin mi? Çok zor bir iş bu. İşin de başındayız. Birisi aldığımız bu sonucu unutyorsa bile ben unutmuyorum. İnşallah ders olur ve herkes ders alır.” karşılığını verdi.

Kasımpaşalı futbolcu Kafoumba Coulibaly de 1 yıl sonra ligde forma giydiğini belirterek, çok iyi bir takım olduklarını ve iyi yolda ilerlediklerini söyledi.

Oscar Scarione ise “Kazandığımız için çok mutluyum. Ve bu sonraki iki hafta çok iyi ve çok rahat geçireceğiz.” dedi.