Shota Arveladze: İyi hazırlandığımız bir maçı kazanamadık

Kasımpaşa Teknik Direktörü Shota Arveladze, çok iyi hazırlandıkları Gaziantepspor karşısında aldıkları 1 puana üzüldüklerini söyledi.

Kasımpaşa Teknik Direktörü Shota Arveladze, çok iyi hazırlandıkları Gaziantepspor karşısında aldıkları 1 puana üzüldüklerini söyledi.

Arveladze, “Çok çalıştığımız bir maç oldu, yapamadık. Deplasmanda 2 gol atarak birkaç tane net pozisyon bulduk. Son vuruşu, son pası yapamadık, üzgünüm. Çünkü gerçekten bu maça iyi hazırlanmıştık. 2 puanı bıraktık. Kazanmak zorundaydık. Sonuç 2-2 bitti. Yarış devam ediyor, her maçın zor olduğunu da biliyoruz. Az kaldı. Oynadığımız 18 puandan en fazlasını almaya çalışacağız.” dedi.

Gaziantepspor’un zor bir takım olduğunu belirten Kasımpaşalı futbolcusu Alpaslan Öztürk, öne geçmelerine rağmen avantajlarını kullanamadıklarını, kendileri için kötü bir skor aldıklarını kaydetti. Sanharib Malki ise kolay goller vererek maçı kazanamadıklarını söyledi.

“BÜNYAMİN SÜRAL: BERABERE KALDIĞIMIZ İÇİN ÜZGÜNÜZ”

Berabere kaldıkları için üzgün olduklarını anlatan Gaziantepspor Teknik Sorumlusu Bünyamin Süral, “Sahaya kazanmak için çıkmıştık ve geçen haftayı unutup galip gelmek istiyorduk. Oyuna iyi de başladık 1-0 öne geçtik. Ama 2 tane basit toptan gol yedik. İki tarafta maçı kanabildi. Ama sahada daha arzulu olan ve galibiyet isteyen bizdik. Berabere kaldığımız için üzgünüz. Tehlikeli bölgeden uzaklaşmak için önümüzdeki haftalarda iyi sonuçlar alıp üstlerin hesabını yapmak istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Zor bir karşılaşma çıkardıklarını söyleyen Gaziantepspor kaptanı Bekir Ozan Has, 3 puan için çıktıkları sahadan istenilen sonucu alamadıklarını ifade etti.

Maçın hakkının beraberlik olduğunu dile getiren Gaziantepsporlu Binya ise, önemli 1 puan aldıklarını açıkladı.