Sivaslılar Mecnun Otyakmaz için karşılama töreni düzenleyecek

Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, şike soruşturmasında tahliye olan Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz için düzenlenecek karşılama törenine SESOB'a bağlı tüm odaların birer otobüsle katılacağını söyledi.

Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, şike soruşturmasında tahliye olan Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz için düzenlenecek karşılama törenine SESOB’a bağlı tüm odaların birer otobüsle katılacağını söyledi.

        Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nde oda başkanlarının katılımı ile toplantı düzenleyen SESOB Başkanı Beşir Köksal, Sivasspor’un bu günlere gelmesinde Başkan Mecnun Odyakmaz’ın büyük katkısı olduğunu belirterek, coşkulu bir karşılama töreni hazırlanması konusunda esnaf ve sanatkârlara çağrıda bulundu.

        Cumartesi günü Sivas’a gelecek Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz’ın en güzel şekilde karşılanması için SESOB olarak her odanın bir otobüsle karşılamaya katılacağını ifade eden Köksal, “Şike soruşturması kapsamında 8 aydır tutuklu bulunan ve sonunda mahkeme tarafından tahliye edilen Sivassporumuzun değerli başkanı Mecnun Otyakmaz için, güzel bir karşılama töreni yaparak, 8 aylık yaşadığı sıkıntıları unutturmak istiyoruz.” dedi.

        Sivasspor’un Sivas’ın tanıtımı için çok önemli bir değer olduğuna vurgu yapan Köksal, “Sivasspor bugün Sivasımızın adını herkese ve her zaman sıkça duyuran en önemli markamızdır. Sivasspor ile yaptığımız tanıtım bizler için ilimiz için çok önemlidir. İlimizin tanıtımına önemli katkı sağlayan ve takımımızın başarısı için mücadele eden kulüp başkanımız Mecnun Otyakmaz için ne yapsak azdır. Başkanımızın her zaman yanındayız ve yanında olmaya da devam edeceğiz. Uçakla ilimize gelecek olan Mecnun başkanımız için esnaf teşkilatı olarak havalında karşılama töreni yapacağız. Zamanı olan tüm esnaf ve sanatkârımızı ve Sivaslıları karşılama törenine bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.