‘Sivasspor maçı Sırat Köprüsü gibi’

Denizlispor Teknik Direktörü Nurullah Sağlam, Sivasspor maçını "Sırat Köprüsü" olarak nitelendirerek, "Bu maçı kazandığımızda yolun öbür tarafına geçeceğiz." dedi.

Kupada aldığı başarılı sonuçlara rağmen Turkcell Süper Ligi’nde sıkıntılı günler yaşayan Yeşil-Siyahlılar, kendi sahasında oynayacağı Sivasspor’u yenerek rahat bir nefes almak istiyor. Ligin güçlü ekiplerinden Sivasspor ile zorlu bir sınava çıkacak olan Denizlispor, bu maçı kazandığında hem moralini yükseltecek hem de avantajlı konuma gelecek. Aksi durumda ise ligin dibine doğru gidecek.

Sivasspor karşısına galibiyet için çıkacaklarını söyleyen Teknik Direktör Sağlam, “Bu maçı kazandığımızda yolun öbür tarafına geçeceğiz. Ekip olarak bunun bilincindeyiz. Sivas maçında galip gelerek rahat bir nefes almak istiyoruz.” dedi.

Taraftarları da yanlarında görmek istediklerini belirten Genel Menajer Can Çobanoğlu ise, “Geçen hafta deplasmanda Gaziantepspor’la karşılaştık. Daha önce taraftarı gelmeyen Gaziantep’in, bizim maçta inanılmaz bir atmosferi vardı. Önemli maçta takımlarını yalnız bırakmayan taraftar, maçı Gaziantep’e aldırdı. Biz de önemli Sivasspor maçında taraftarlarımızın 90 dakika boyunca desteğini bekliyoruz.” şeklinde konuştu.