Siyaset programı sunan Bayülgen vekil adayını aşşağıladı

Okan Bayülgen, konuğunun kendisine adı ve soyadıyla hitap etmesini istemesi üzerine krize girdi.

Şovmen Okan Bayülgen, NTV`de ciddi bir program yapmaya kalkışınca eline yüzüne bulaştırdı. Önceki akşam ÖDP lideri Ufuk Uras`ın karşısında sus pus olan ve ne denli sınırlı bir birikimi olduğu ortaya çıkan Bayülgen, dün gece Ak Parti milletvekili adayı Özlem Türköne`yi canlı yayında seviyesiz bir üslupla aşağıladı.
NEDEN?

Bayülgen`in program esnasında kendisinden “Özlem” şeklinde bahsetmesinden rahatsız olan Türköne, sunucudan mümkünse kendisine adı ve soyasıyla hitap etmesini istedi. Bunun üzerine çılgına dönen Okan Bayülgen genç adaya demediğini bırakmadı. Türköne`ye ağzına geleni söyleyen Bayülgen, çıkışmalarına reklam arasında ve sonrasında da devam etti.

GENÇ ADAY NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI

Sadece kendisine adı ve soyadıyla hitap edilmesini istemesinden dolayı şovmen Bayülgen`in ego kirizine girmesine şahit olan Türkene olup bitene hiçbir anlam veremedi. Türköne`nin bütün kırılmışlığına rağmen stüdyoyu terketmeyişi dikkat çekti. Genç siyasetçinin programın geri kalan dakikalarında oldukça üzgün olduğu ve sorulan sorulara tutuk cevaplar verdiği görüldü.

ŞOVMEN SEÇİM PROGRAMI SUNARSA…

NTV`nin seçim sürecinde bir farklılığa imza atmak için Okan Bayülgen`e siyasi program sundurması, ciddi bir hata olarak değerlendirildi. NTV`yi arayan çok sayıda seyirci Bayülgen`i ve şovmene siyaset programı sunduran kanal yönetimini protesto etti.

Samanyoluhaber.com