Son kırk yılın en istikrarlısı: AKP

AK Parti Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kinay, Aşağı Çarşı esnafını ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

Kinay, esnafları ziyareti sırasında yaptığı konuşmada, “Bildiğiniz gibi ülkemiz için oldukça önem arz eden 22 Temmuz milletvekilliği genel seçimlerine çok az bir süre kaldı. Bu sürecin her türlü olumsuzluklardan uzak, demokrasi ve insan erdemine yakışır biçimde tamamlanması, huzur ve sükun içerisinde geçmesi, seçimlerde millet iradesinin sağlıklı bir şekilde sandıkta tecelli etmesi, çıkacak olan sonuca da herkesin saygı duyup sahip çıkması en büyük arzumuzdur.

AK Parti iktidarında, halkımızın en büyük umudu ve beklentisi olan ekonomik ve siyasi istikrar ortamı sağlanmış ve yerleşmiştir. Ülkemiz AK Parti iktidarı ile gücünü, kaynaklarını, imkan ve kabiliyetlerini yeniden keşfetmiştir. Bu sebepledir ki ülkemiz son 40 yılın en verimli, en güvenli ve en istikrarlı dönemini yaşamaktadır” dedi.

Bu arada, Aşağı Çarşı esnaflarından Ali Uygun da, AK Parti hükümetinin hizmetlerinden memnun olduklarını dile getirerek, Kinay’a 22 Temmuz seçimlerinde başarılar diledi.

Kinay’ın esnaf ziyaretine AK Parti İl Başkanı Şüknü Nazlı, Belediye Meclisi üyeleri Bilal Cicavoğlu ve Mustafa Muslu ile parti il teşkilatından Ramazan Yay, Serhan Dayanç ve Muammer Özcura da katıldı.