SP Kongre duyurusunu internet sitelerinden yapıyor

Saadet Partisi (SP) 9 Nisan Pazar günü yapacağı Büyük Kongre'nin duyurusunu internet sitelerinden yapıyor.

Saadet Partisi, Pazar günü Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştireceği Büyük Kongresi’nin ilanlarını halka duyurmak için internet sitesini seçti. Mynet.com sitesinin açılmasıyla birlikte internete giren vatandaşın karşısına mavi ve kırmızı fon üzerinde 2 ayrı parti amblemi ve ortada oluşan açık mavi ve kırmızı zemin kuşak üzerinde partinin kongrede kullanacağı sloganlara yer veriliyor.

Parti yönetiminin “İktidar Yürüyüşü” ve” Zafer yürüyüşü” adını verdikleri Kongre için ise “Büyük Kongre 2006 Kurtuluş Hamlesi” olarak sloganlaştırılıyor.

Yine sürekli değişen “Önce Ahlak ve Maneviyat, Milli güçlü süreli yaygın kalkınma, Afganistan-Irak sıra sana gelecek!, Açlığa, işsizliğe borca ve inanç tahribatına hayır. Uydu değil lider ülke Türkiye, Zilletten izzete, sefaletten saadete, Yaşanabilir bir Türkiye. Yeniden büyük Türkiye…Yeni bir dünya için” şeklinde ülkenin iç ve dış borcuna, işsizlik sorununa, Büyük Ortadoğu projesine, son dönemde yaşanan çeteleşmelere, sürdürülebilir kalkınmaya vurgu yapılan sloganlar kullanılıyor.