Spears’e şöhret ve para yaramadı

Disney kanalı ile küçük yaşta kameraların önüne geçen Amerikalı pop yıldızı Britney Spears, rehabilitasyon merkezine yattı.

İnternet sitesi TMZ.com ve People dergisinin haberine göre, 4 gün önce saçlarını kazıtarak dikkatleri üstüne çeken Spears, dün kendi isteği ile tedavi için Los Angeles’ta adı açıklanmayan bir rehabilitasyon merkezine yattı.

Şöhreti çok küçük yaşta yakalayan Spears, şimdi rehabilite ediliyor.
Ünlü yıldızın, annesi ve ailenin diğer üyelerinin isteği üzerine rehabilitasyon merkezine yatmayı kabul ettiği belirtildi. 1981 doğumlu olan Britney Spears, küçük yaştan itibaren kameraların önünde yer aldı. Çocuk yaşta Disney kanalında yer alan ‘The Mickey Mouse Club’a seçilen Spears, yaşı çok küçük olduğu için yapımcılardan biri sayesinde New York Broadway’de bir ajans ile tanışarak 3 yıl boyunca gösteri sanatları okuluna gitti. Daha sonra Disney kanalına geri dönen ünlü pop yıldızı, birkaç yıl sonra bir demo hazırladı ve bu plak şirketi Jive Record’un eline geçti. Şirketin Britney Spears ile anlaşma imzalamasının ardından Spears, tüm gençlik dergileri ve televizyon programlarında görünmeye başladı. Albümleri liste başı oldu. Dünya çapında 70 milyondan fazla albüm kopyası satıldı. Amerikan müzik tarihinde en çok satan 8. kadın şarkıcı olan Spears, 2004’te dansçı Kevin Federline ile evlendi, 2 çocuğu oldu. Spears’ın eşi boşanmak için mahkemeye başvurdu. Eşi mahkeme kararıyla çocukların velayetini aldı. Spears, kendini içki ve gece hayatına verdi. Son olarak skandallarıyla gündemden düşmeyen Paris Hilton’la gezmeye başladı.