Star’dan 7 yeni proje

Star TV yaz sezonunda 7 yeni projeyle izleyenlerin karşısına çıkıyor. 'Vazgeç Gönlüm' dizisi haricinde bütün diziler biterken, 4 dizi, 2 eğlence ve bir de yarışma programı başlayacak.

İki Aile, Köprü, Tatlı Bela Fadime dizileri ekrana veda edecek olan Star TV, yaz sezonuna 4 yeni dizi, bir yarışma ve iki de eğlence programıyla merhaba demeye hazırlanıyor. Star TV’de Pulsar, Baba Ocağı, Milyonda Bir ve Son Ağa dizilerinin yanı sıra İkizzler isimli yarışma, Eşimle Başım Dertte ve Bir Eğlence Gecesi isimli iki yeni eğlence programı ekranı renklendirecek.

Pulsar’da Türk televizyonlarında bir ilk yaşanacak. Kıraç ve sevgilisi Ayşe Şule Bilgiç’in yapımcılığını üstlendiği dizide bir köpek başrolde oynayacak. 10 Haziran’da yayınlanmaya başlayacak dizinin senaryosunu da Bilgiç yazıyor.

Baba Ocağı dizisinde Engin Şenkan; Ali Sürmeli, Suzan Aksoy, Burak Özçivit başlıca roleri paylaşıyor. Dizi 23 Haziran’da yayınlanmaya başlanacak.

İki gencin maceralarını anlatan Milyonda Bir dizisinde ise Sümer Tilmaç, Cenk Gürpınar,Metin Belgin ve Itır Esen oynuyor.

Son Ağa isimli dizinin başrolünde ise Tamer Karadağlı oynuyor. Kapadokya’da şaşalı bir hayat süren Bağcıoğlu sülalesinin son temsilcisinin başından geçen olayların anlatıldığı dizide Feride Çetin ve Emel Müftüoğlu da oynuyor.

Yaz döneminde Star TV’nin tek yarışması İkizzler ise Türkiye’nin yetenekli ikizlerini buluşturacak.

12 Haziran’da yayına girecek olan Bir Eğlence Gecesi’nde de Türk müziğinin en usta sesleriyle artık unutulmaya yüz tutmuş eski gazino geceleri yeniden canlandırılacak.

TELEVİZYONGAZETESİ