Sürat Kargo’da bütün kutular hediyelik paket şeklini aldı

Sürat Kargo, bir ilki gerçekleştirerek kullandığı bütün kargo kutularının görüntülerine hediyelik kutu şeklinde değiştirdi.

Sürat Kargo, bir ilki gerçekleştirerek kullandığı bütün kargo kutularının görüntülerine hediyelik kutu şeklinde değiştirdi. Yeni kutular, daha estetik olarak beş farklı ebatta müşterilerin hizmetine sunulmaya başlandı.

Türkiye’nin önde gelen kargo firmalarından Sürat, “Tüm kargolarınız hediye” sloganıyla kutu şeklinde yeniliğe gitti. Sürat Kargo Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü İhsan Erbaş, “Müşterilerimizin gönderisinin değeri ve içeriği ne olursa olsun, tüm kargolar bizim için her zaman değerli bir hediye gibi özenle taşınmayı hak ediyor. Bu bilinçten yola çıkarak, müşterilerimizin hediye gibi değer verdiğimiz kargolarını değerli bir hediye kutusu ile taşımaya karar verdik.” dedi. Uzun bir tasarım ve karar süreci sonucunda mevcut kutulara karar verildiğini belirten Erbaş, “Hediye kutularının imajını belirlerken çok sayıda tasarım çalıştık. Kutularımızın sadece bir kargoyu değil, o kargo ile birlikte bir duyguyu da taşımasını istedik. Bu nedenle renklerini ve desenlerini özenle seçtik. Kutularımızın doğayı yansıtmasını da istedik. Bu düşünceyle geleneksel ve otantik desenler de kullandık. Böylece müşterilerimizin kargolarına yakışacak bir hediye kutusu tasarlamış olduk.” şeklinde konuştu.